Vašingtonas praėjusią savaitę veiksmingai legalizavo kanapes visiems suaugusiems šalies sostinėje.

Vis dėlto yra viena sąlyga: naujoji merės taisyklė galioja tik teisėtiems pilnamečiams rajono gyventojams.

Vykdydama veiksmą, skirtą apsaugoti rajono licencijuotas medicininės marihuanos ambulatorijas, kurių rinką sumažino nelicencijuotos kanapių „dovanojimo“ parduotuvės, Vašingtono merė Bowser pasirašė skubios padėties deklaraciją (2022 m. Medicinos marihuanos savisertifikavimo skubios pagalbos pakeitimo aktą). Aktas leidžia vietos gyventojus (21 metų ir vyresnius), įsigyti medicininės marihuanos legaliai – savarankiškai sertifikuojantis kaip medicininės marihuanos pacientai.

Aktą birželio pabaigoje patvirtino DC miesto taryba.

Naujasis įstatymas reiškia, kad 21 metų ir vyresniems gyventojams nebereikia gydytojo rekomendacijos gauti medicininę marihuanos kortelę, kuri reikalinga norint patekti į bet kurią iš septynių DC licencijuotų ambulatorijų.

Suaugusieji, norintys gauti arba atnaujinti Vašingtono medicininės marihuanos korteles, gali pasirinkti „savęs sertifikavimo“ parinktį, užuot teikę gydytojo rekomendaciją internetu, asmeniškai ar paštu.

Visi kandidatai vis tiek privalo pateikti savo socialinio draudimo numerį, nuotrauką ir gyvenamosios vietos įrodymą.

Vykstanti kova su kanapių „dovanojimu“

Bowser ir tarybos nariai pareiškė, kad įstatymo projektas yra dalis nuolatinių pastangų išplėsti medicininės marihuanos prieinamumą pacientams, tuo pačiu stabdant nepažįstamą dovanų parduotuvių zoną.

Šiose dovanų parduotuvėse lankytojai gali įsigyti kanapių netiesiogiai, įsigyjant niekučių ir kanapes gaunant kaip „dovaną“. DC taryba atmetė neseniai duotas pastangas sugriežtinti parduotuves, kurios neprivalo reguliuoti ar išbandyti savo kanapių produktų.

Kai kurios valstijos, įskaitant Konektikutą ir Niujorką, neseniai priėmė teisės aktus arba įspėjo dėl „dovanojimo“ operacijų.

Šaltinis: Washington DC just legalized weed for all adults—but it’s locals only

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parduotuvės
Naujienos
Paslaugos
Renginiai